Stolnotenisový turnaj úspešne za nami

Dňa 22.1. 2017 sa konal v poradí už 50. ročník stolnotenisového turnaja k výročiu oslobodenia obce Pečovská Nová Ves.

Turnaj sa konal v telocvični ZŠ a usporiadateľom bol Stolnotenisový oddiel OROL Pečovská Nová Ves, menovite hráči Podlipa Dušan, Letkovský Karol st., Andrus Miroslav a Cvanciger Ján.

Slávnostného otvorenia turnaja sa zúčastnili aj obecní predstavitelia, starosta obce Dujava Jaroslav, zástupca pán Karabinoš Slavomír a riaditeľ ZŠ pán Adamečko Marek.

Po uvítaní hostí a súťažiacich mal slovo starosta p. Dujava, ktorý oficiálne turnaj otvoril, pričom odovzdal ĎAKOVNÉ LISTY za osobný prínos k rozvoju športu v obci Pečovská Nová Ves, spojený s dlhoročnou aktívnou činnosťou v stolnotenisovom klube a to: Jánovi Cvancigerovi, Pavlovi Petríkovi a Jánovi Vaľušovi.

Turnaja sa zúčastnilo celkom 33 súťažiacich v dvoch kategóriách:

14 registrovaných hráčov  a 19 neregistrovaných hráčov.

Turnaj trval od 09:00 hod do 15:00 hod. a po odohraní súťaže vzniklo nasledovné poradie v jednotlivých kategóriách:

4. Fecko Matúš

Pri odovzdávaní diplomov a vecných cien boli tiež prítomní starosta obce a riaditeľ ZŠ. 50. ročník turnaja bol veľmi štedrý k súťažiacim. Okrem prvých troch víťazov boli ocenení všetci účastníci soškou, ktorá pripomína spomínaný turnaj.

Turnaj ukončil starosta obce pán Dujava Jaroslav a predseda oddielu pán Podlipa Dušan